December 2015

drømme lysvåken

28. december 2015 at 6:12 | Raven |  cinnamon life
Chtěla jsem odpovědět na komentáře a chtěla jsem napsat další článek. Ale nestíhám.

Připadá mi, že neumím skloubit smysluplnou větu. Už zase. Jakmile si sednu k psaní, všechny myšlenky se rozeběhnou a já nevím, jak a kde bych měla začít. (A ty hrubky! Onehdy jsem napsala "myš" s i... a bůhví, co napíšu sem, protože na kontrolu pravopisu po páté ráno upřímně tak trochu kašlu.) A tak nepíšu nic smysluplného, co bych mohla později nějak zužitkovat, ztrácím víru ve schopnost podat jakýkoliv fantaskní příběh, a místo toho plácám momentky ze života tady na blog. Bavte se.

Jeg føler det i mine årer, og det forsvinner ikke

13. december 2015 at 21:12 | Raven |  cinnamon life
Zkouškové ještě ani nezačalo, a už se na mě podepisuje. První energetický kolabs před pár dny, přesně den poté, co jsem se cítila jako chodící koule energie.

Máti dělala pořádek v kuchyni a našla starý překapávač, takže teď každé školní/akční ráno začínám hrnkem černého asfaltu. F. krčí nos, srká svůj zelený čaj a tvrdí, že po třetím hrnku kafe lítám po bytě víc než Geronimo. Uznávám, moje slovní projevy jsou po kafi tak třikrát rychlejší a pětkrát delší, než ve stavu bez kofeinu... ale jiný efekt to opravdu nemá, pořád chodím všude pozdě.