Nå er det fem, på telefonen igjen.

14. september 2015 at 1:46 | Raven |  cinnamon life
Chci si přepsat zápisky z renesance, a přitom sotva vidím na klávesnici. (A k tomu si vyvracím čelist z pantů, protože pořád zívám.) To asi není nejlepší. (Takže se omlouvám za chyby.)

Tři dny v kuse jsem v noci neusnula. Ležím, zírám do stropu, nebo na vnitřní stranu svých víček, a usnu až ráno. Vždycky na chvíli, než výjde slunce. Po probuzení se motám jak po kocovině. Cítím, jak mi dřevění mi jazyk a v horním rtu mi lehce mravenčí - to většinou znamená, že se mozek chystá na úsporný režim. Ale namísto spánku si snaživě polknu tabletku na čilost a čekám, až mě to nejhorší přejde.

Better get me my medicine

Když je tu F., ve spaní mě obejme a celou noc mě drží. Jeho teplo funguje jako sedativum proti úzkosti, když je tu se nou, nikdy se nebojím... A zrovna dnes jsem tu sama.
Je mi z toho divně. Vítr lomcuje neutěsněnými dveřmi a profukuje byt. Meluzína mi zpívá pode dveřmi. Mám ten divný, tíživý pocit v žaludku, pocit, že mě každou chvíli musí někdo/něco položit ruce na ramena a smrtelně mě vylekat. Snad to přes noc přeřvou Hollywood Undead, další probdělou noc už asi nepřežiju. Blbý načasování, jen co je pravda...

Now it's five o'clock, on the phone again
I think I might need another prescription
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Es. Es. | Web | 16. september 2015 at 17:07 | React

pilulka proti smrti?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama